O nas

O naszej Przychodni

Stomatologia Dziecięca i Rodzinna “Klub Krokodyl” to miejsce, które dzięki przyjaznej atmosferze, przyjemnemu wnętrzu, a także dzięki ludziom dzielącym pasję do pracy z dziećmi stwarza komfortowe warunki do leczenia stomatologicznego całej rodziny. Nasza przychodnia specjalizuje się w profilaktyce oraz leczeniu stomatologicznym i ortodontycznym najmłodszych pacjentów. Naszym priorytetem jest zdrowie i samopoczucie naszych Pacjentów. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu Pacjentów, dlatego staramy się poświęcać odpowiednią ilość czasu, uwagi oraz cierpliwości i wyrozumiałości. Dokładamy wszelkich starań by dostosować odpowiednią metodę leczenia do indywidualnych potrzeb Pacjentów.


Dla naszych milusińskich Pacjentów stworzyliśmy kącik zabaw, gdzie przed, bądź po wizycie w gabinecie, mogą zapomnieć o świecie i oddać się beztroskiej zabawie:) Rodzice oraz dorośli pacjenci mogą umilić swój czas częstując się świeżo parzoną kawą, czytając aktualną prasę.

Young dentist
Child to the dentist. Child in the dental chair dental treatment

Przyjazne gabinety i sprzęt

W “Klubie Krokodyla” dołożyliśmy starań by stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę dla najmłodszych pacjentów. Naszym celem było przełamanie stereotypowego wizerunku gabinetu lekarskiego, wywołującego często u dzieci negatywne skojarzenia. Dlatego też nasze gabinety są kolorowe, słoneczne. Pacjenci wchodząc do gabinetu widzą dookoła przyjazne postaci z Bajek, które naklejone są w różnych miejscach. Siedząc na wygodnym kolorowym fotelu najmłodsi Pacjenci mogą oglądać ulubioną bajkę. Po wizycie każdy dzielny pacjent otrzyma od nas zasłużoną nagrodę. – niespodziankę.

Stosujemy wstępne znieczulenie – przed podaniem znieczulenia, lekarz smaruje miejsce ukłucia specjalnym żelem eliminującym nieprzyjemne uczucie.

Znieczulenie komputerowe calajet

To znieczulenie jest absolutnie nowatorskim rozwiązaniem. System ten kontrolowany przez mikroprocesor analizuje opór tkanek i dostosowuje ciśnienie tak, aby nie przekroczyło granicy odczuwania bólu. Płyn znieczulający jest wchłaniany miejscowo, a nie wtłaczany pod dużym ciśnieniem (jak w klasycznych strzykawkach). Dzięki dozowaniu płynu z precyzją, która jest nieosiągalna przy ręcznym podawaniu pacjentom, minimalizujemy dyskomfort I ból związany z dostawaniem się płynu znieczulającego do organizmu. Konstrukcja, wygląd i działanie urządzenia pozwalają na wyeliminowanie stresu związanego z widokiem klasycznej strzykawki. Statystycy twierdzą że 43% pacjentów najchętniej natychmiast uciekłoby z fotela na widok stomatologa zbliżającego sie ze strzykawką.

Jest polecany do wykonywania znieczuleń u dzieci orlaz osób wrażliwych na ból

Tutaj znajdziecie Państwo więcej informacji dot. znieczulenia Calaject

System radiowizografii komputerowej

Nasze gabinety wyposażone są w system radiografii cyfrowej, dzięki czemu lekarz na miejscu wykonuje precyzyjną diagnostykę.


System Radiografii Cyfrowej dostarcza najwyższej jakości zdjęć cyfrowych. Eliminując konieczność użycia zwykłych klisz i obróbki chemicznej, redukuje dawki promieniowania dla pacjentów. System umożliwia również obserwację całego procesu leczenia – wszystkie informacje zgromadzone są w jednym miejscu.

Kamery wewnatrzustne

Kamera wewnątrzustna staje się obecnie standartowym urządzeniem nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych. Wraz z monitorem LCD stanowi integralną część unitu, umożliwiając wizualizację procesu leczenia. Kamera w gabinecie to korzyść zarówno dla lekarza jak i dla pacjenta. Wysokiej jakości obraz przesyłany do monitora LCD stwarza możliwość dokładnego przeglądu zębów i pokazania ich pacjentowi. Dzięki takiej prezentacji lekarzowi łatwiej wytłumaczyć celowość oraz istotę proponowanej metody leczenia oraz sam przebieg procesu leczenia. Słowa są teraz poparte informacja wizualną, co trafia do wyobraźni pacjenta.

Unity stomatologiczne

W naszej przychodni pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie medycznym. Unity firmy Slovadent zapewniają naszym pacjentom pełny komfort, a lekarzom ergonomię pracy.


Leczenie odbywa się w pozycji leżącej, co umożliwia pacjentowi relaksowanie się przez cały czas trwania zabiegu.

Nasze Projekty

Specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych, stworzyliśmy programy edukacyjno-profilaktyczne:

Galeria