<

MEDYCYNA ESTETYCZNA - Darmowe Konsultacje


Od wielu lat zajmujemy się zdrowiem zębów Waszych dzieci . Przyszedł czas na zadbanie o urodę całej naszej rodziny. Zabiegi Medycyny Estetycznej skutecznie spowalniają procesy starzenia skóry i powodują że wyglądamy promiennie , młodo i szczęśliwie !!! Każda kobieta - Mama , przyszła Mama, Babcia, przyszła Babcia może teraz zadbać o swój wygląd w naszej przychodni . Każdy mężczyzna - Tata, przyszły Tata, Dziadek i przyszły Dziadek może opóźnić procesy starzenia skóry.

Latem konsultacje u naszych lekarzy medycyny estetycznej są bezpłatne. Niektórych zabiegów, które mogą pozostawić trwałe ślady związane z natężeniem słonecznym – nie przeprowadzamy w okresie letnim! Zadzwoń i zarejestruj się a powiemy Ci jak możemy zadbać o Twoją urodę !!!

Mezoterapia igłowa - lekarz za pomocą cieniutkich igieł wprowadza do skóry różnego rodzaju preparaty które nawilżają , ujędrniają , likwidują zmarszczki i poprawiają zarówno wygląd skóry jak i owal twarzy . Już po jednym zabiegu widać efekty . Mezoterapię wykonuje się : twarz, szyja , dekolt oraz skóra dłoni . Mezoterapię stosuje się również na skórę głowy w celu zagęszczenia i porostu włosów. Zabieg zawsze wykonywany jest w znieczuleniu specjalnymi maściami .

Korekta czerwienie wargowej - usta to atut każdej kobiety . Z upływem czasu tracą jędrność i kształt . Za pomocą preparatów dedykowanych do tego typu zabiegów nasz lekarz to zmieni . Ujędrni , nada kształt , podniesie opadające kąciki ust . Zabieg jest również przeprowadzany w znieczuleniu.

Likwidacja zmarszczek mimicznych - czoło i okolice między brwiami . Już po jednym zabiegu zmarszczki się wygładzają . Mała zmiana w wyglądzie a efekt otwartych oczu , świeżego spojrzenia.

Wypełnianie - bruzdy nosowo wargowe potrafią dodać nawet w bardzo młodym wieku kilka lat . Tak nie musi być ! I tu wystarczy jeden zabieg żeby odjąć kobiecie kilka lat ! Podobna sytuacja jest z opadającymi policzkami.

Wszystkie zabiegi w naszej przychodni wykonują lekarze medycyny estetycznej. W bezpieczny sposób pozwolą wszystkim paniom i panom zadbać o swój zdrowy, promienny wygląd na długie lata. Zarejestruj się na darmową konsultację u lekarza medycyny estetycznej pod numerem: 58 765 02 21 lub 508 311 557 do Kliniki Pięknej Rodziny połączonej z Ortodoncją i Stomatologią Rodzinną w Gdyni przy ul. Warszawskiej 78.

Zobacz jeszcze:Wirtualna wycieczka po naszej przychodni
WEJDŹ
Galeria zdjęć
Zobacz
Niespodziewany błąd.

PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php56/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20131226/imagick.so' - libzip.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

< Powrót do Strony Głównej