<

O naszej Przychodni


Stomatologia Dziecięca i Rodzinna “Klub Krokodyl” to miejsce, które dzięki przyjaznej atmosferze, przyjemnemu wnętrzu, a także dzięki ludziom dzielącym pasję do pracy z dziećmi stwarza komfortowe warunki do leczenia stomatologicznego całej rodziny. Nasza przychodnia specjalizuje się w profilaktyce oraz leczeniu stomatologicznym i ortodontycznym najmłodszych pacjentów.

Naszym priorytetem jest zdrowie i samopoczucie naszych Pacjentów. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu Pacjentów, dlatego staramy się poświęcać odpowiednią ilość czasu, uwagi oraz cierpliwości i wyrozumiałości. Dokładamy wszelkich starań by dostosować odpowiednią metodę leczenia do indywidualnych potrzeb Pacjentów.

Dla naszych milusińskich Pacjentów stworzyliśmy kącik zabaw, gdzie przed, bądź po wizycie w gabinecie, mogą zapomnieć o świecie i oddać się beztroskiej zabawie:) Rodzice oraz dorośli pacjenci mogą umilić swój czas częstując się świeżo parzoną kawą, czytając aktualną prasę.


Nasze gabinety są w pełni nowocześnie wyposażone oraz dostosowane do leczenia zarówno najmłodszych Pacjentów, jak i dorosłych. Podczas leczenia można posłuchać muzyki albo pooglądać ulubioną bajkę :)

Tworząc przyjazną atmosferę i przestrzeń staramy się łamać stereotyp wizerunku gabinetu stomatologicznego, który często budzi lęk zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Zobacz jeszcze:Wirtualna wycieczka po naszej przychodni
WEJDŹ
Galeria zdjęć
Zobacz
Niespodziewany błąd.

PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php56/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20131226/imagick.so' - libzip.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

< Powrót do Strony Głównej