<

Zabieg CRYOLIFT 3


Zabieg CRYOLIFT 3 składa się z dwóch części: luminoterapii i krioplastyki zapewniających głębszą i skuteczniejszą penetrację składników aktywnych Filorga.

Pierwsza część zabiegu – luminoterapia powoduje wzrost potencjału energetycznego komórek poprzez stymulację mitochondriów, wzrost metabolizmu komórek dla lepszego przyswajania substancji aktywnych, poprawę kondycji skóry, która nie rozgrzewa się tak jak przy zabiegach laserowych. Wykonywana ona jest przez specjalistyczne urządzenie do luminoterapii, które dysponuje dwoma modułami światła: ciągłym i pulsującym zapewniającymi optymalną stymulację komórek. Urządzenie posiada dziesięć ukierunkowanych programów LED dla skutecznej terapii skóry w różnych wskazaniach, a cztery działające symultanicznie barwy przenikają na różną głębokość skóry i działają we wszystkich jej warstwach redukując oznaki starzenia, poprawiając kondycję skóry, pomagając w walce z trądzikiem i bliznami i zmniejszając przebarwienia.

W ramach drugiej części zabiegu – krioplastyki specjalistyczne urządzenie emituje stabilne zimno (efekt Peltiera, wybór temperatury pomiędzy -10°C a -18°C ), zapewnia kontrolowane znieczulenie skóry – szybkie zablokowanie przewodzenia nerwowego dla przenikania zimna w głąb skóry, powoduje dermokrioforezę - czyli naprzemienny skurcz i rozkurcz naczyń, który umożliwia skuteczny transport substancji aktywnych w głąb skóry i bardzo efektywne działanie, wymusza dotlenienie skóry – czyli pobudzenie mikrokrążenia zwiększające dotlenienie komórek skóry dla optymalnego wykorzystania ich zasobów i skutecznego przyswajania dostarczonych substancji aktywnych.

Do zabiegu stosowany jest kompleks NCTF (Czysty Biologicznie Czynnik Naprawy Komórkowej) oraz kremy z linii SKIN PERFUSION

Zobacz jeszcze:Wirtualna wycieczka po naszej przychodni
WEJDŹ
Galeria zdjęć
Zobacz